tel. 887 030 065
  • świeże kwiaty

  • piękne bukiety

  • dekoracje weselne

Zapraszamy do kwiacirani u Moniki

oferujemy codziennie świeże kwiaty na wiązanki, bukiety, kompozycje i stroiki. Zatrudniamy doświadczone i kreatywne florystki, które chętnie doradzą i odpowiednio przystroją kwiaty stosownie do okazji. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Oprócz bukietów okolicznościowych oferujemy wiązanki ślubne i komunijne, wieńce pogrzebowe, a także kosze kwiatowe i kompozycje na różne okazje, przyjęcia, święta i jubileusze itp.

Bukiety ślubne

CODZIENNE ŚWIEŻE KWIATY

Wiązanki i kosze okolicznościowe

Okolicznościowe stroiki

Dekoracje kościoła i sal weselnych

Szeroka gama usług florystycznych

Dekoracje aut ślubnych

Elegancja i szyk

Kwiaty na każdą okazję

Tworzymy przepiękne kompozycje na każdą okazję – Walentynki, Dzień Matki, Dzień Babci, Imieniny, Urodziny, Jubileusze, Dzień Kobiet itp.

Kwiaciarnia w Białej Podlsakiej

Nasza kwiaciarnia to miejsce klimatyczne, w którym podchodzimy do każdego klienta w sposób indywidualny, tworząc dla niego bukiet o jakim marzył. Chętnie doradzimy w wyborze, podpowiemy jakie kwiaty nadają się na różne okazje, a także które są najmodniejsze w danym sezonie. Wszystko to sprawia, że każda wizyta w kwiaciarni staje się niezapomniana i satysfakcjonująca zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów.

Nasze realizacje

Kwiaciarnia u Moniki

ul. Janowska 33,

Biała Podlaska

tel. 887 030 065 

e-mail: kwiaciarnia@umoniki.com


Godziny otwarcia

pn-pt 7:00 - 18:00

sb 7:00 - 16:00

nd 8:00 - 14:00